אודות
יש לנו שיטה להגשמת חלומות כלכליים

השיטה פותחה על בסיס ניסיון שלנו משנת 2005 עם מאות משפחות שאנחנו עובדים איתם ומסייעים להם לשפר את הביצועים ולבנות איכות חיים אמתית. החזון שלנו הוא לאפשר כלי עבודה קל לניהול המשאבים הכספיים בצורה מדויקת ביותר .

שיטה שמאפשרת לבנות מסגרת תקציב חודשי ושנתי ולעקוב אחריו. זה חשוב על מנת לקבל תמונה ברורה לאן לנתב את הכסף שלצערנו ברב המקרים רב האנשים לא מודעים ולא יודעים במדויק. חברת אונלי נמברס הוקמה ופותחה במטרה אחת ויחידה, לאפשר לך לראות לאן הכסף שלך הולך. לעבוד עם כלי עזר ידידותי ונגיש לתכנון ומעקב מסגרת כספית (תקציב) חודשי.

אם אתם רוצים לנצל את הכסף שלכם בצורה טובה יותר להפיק ממנו את המיטב המפתח לכך הוא לנהל את המשאבים הכספיים ולכן צריך להיות מאורגנים. כך תקבלו את כל המידע הרלוונטי לבחינת שיקולים לקבלת החלטות הנגזרות מהנתונים, החלטות מושכלות וטובות יותר ומשרתות את המטרות שלך. זו הדרך, זה הצעד הנכון למצוי הפוטנציאל של המשאבים הקיימים ולהגשים את החלומות.

השיטה שלנו להגשמת החלומות הכלכלייים, חובה בכל בית .

תוכנת אונלי נמברס , חובה בכל בית ללא קשר למצב הבנק.

שמי יקי רותם, ואני מאמן.

הגשמת חלומות דורשים תכנון חשיבה,
הגשמת חלומות בדרך זו או אחרת קשורים לכסף.
אני יודע להוביל ולהגשים חלומות כי קשורים לכסף.
מלווה  משפחות ואנשים בתהליכי הבראה ושינוי התנהלות כלכלילית. בניית תוכנית לעצמאות כלכלית  ושיפור ומיצוי יכולות הכלכליות ובסופו של הדבר להגשמת חלומות כי הם תמיד קשורים לכסף.

רקע עסקי רחב כיזם עוסק מ 2005 באימון.

אני מאמין שכל אדם יכול להוביל שינוי מהותי ומשמעותי בחיים שלו ולשפר את איכות חייו בעזרת כלים תקשורתיים ותובנות שלעתים נראות לנו כמובן מאליו .

לא מעט פעמים במקום שאנחנו ננהל את אירועיי חיינו, אנחנו מגיבים ועסוקים בכיבוי שרפות ולא אפקטיבי בכלל

כדי לנהל את חיינו יש צורך לקבוע יעדים ומטרות ולהוביל את דרכינו להשגתם . ולא כמו ספינה השטה לה באוקינוס ללא מנוע, לאן תגיע? לאן שהזרמים והרוחות ייקחו אותה. אם אתם רוצים להגיע לחוף מבטחים תצטרכו לשים מנוע לסירה שלכם ולהתמודד מול הזרמים והרוחות בחיים. אתם מוזמנים לאזור אומץ להתניע תהליך. ניסיון של שנים.

מנחה סדנאות
אייל ג.
לאחר פגישה יחידה עם יקי ידעתי שיש מולי אדם שיכול לעזור לי, שיכול לפקס אותי,לשקף לי .המשכתי אתך עוד מספר פגישות ומיד התמלאתי בתובנות חשובות שקיצרו לי התלבטויות ותהיות ועזרו לי להבין באילו בחירות לבחור . יקי עשית לי סדר ועזרתי לי מאד ,מאד ממליץ לכל מי שרוצה אימון בנושא מסוים כלכלי מקצועי או בכלל.
נטלי ל.
לכבוד שנת 2017 חייבת להוקיר תודה על שנתיים אחרונות, אשר בזכותן עשינו מהפך משפחתי בכל הקשור להבנה עמוקה ושינוי קבוע בהוצאות והכנסות הבית.מי כמוך יודע, שלפני שהתחלנו בתהליך, לא היה לנו ולו מושג קלוש על מה אנחנו כמשפחה בת 6 נפשות מוציאים את ההכנסות שלנו. בדרך נעימה, רגישה ובחן המיוחד שלך, הפכת אותנו למשפחה ״מסודרת״ שיודעת כיצד לבדוק ולתעל את הכנסותינו בדרך הנכונה לנו ביותר. והכי חשוב, השינוי המיוחל הפך לחלק מאתנו. אז תודה על דרך חדשה , ואין ספק שמרגישה תמיד נוח להתייעץ אתך, ויודעת שכל עצה שלך תמיד מועילה מאחלת שנה אזרחית מוצלחת לך ולמשפחתך.
רועי ח.
הגעתי למפגשי קאוצ׳ינג אצלך יקי כשהייתי בצומת דרכים במקום עבודתי כמנהל בכיר בחברת הייטק.לאחר קריירה של יזמות והישגים מקצועיים רבים הרגשתי קיפאון ואף נסיגה במעמדי. יקי, באמצעות טכניקות מגוונות, הדרכת אותי כיצד להתבונן בדברים מנקודת מבט שונה ועזרת לי מאוד להתמודד עם השינוי. במהלך הפגישות עסקנו בסוגיות שונות של ניהול אנשים, פוליטיקה ארגונית, תכנון אסטרטגי אישי ויחסים בין-מחלקתיים ברמה המקומית והגלובאלית.יקי, יש לך יכולת נדירה, להבין סיטואציות מורכבות ולאתגר בשאלות ובכיווני מחשבה מקוריים. אני שמח לומר, שכיום, אני שלם עם ההחלטות שקיבלתי בעקבות הקוצ׳ינג ואזכור את המפגשים עם יקי כחלק בלתי נפרד מההשכלתי האישית והניהולית.
משפחת ר.
אנו רוצים להודות לך על תהליך מדהים שעברנו אתך , בפן האישי והמקצועי ! בהתחלה לא ידענו לאן אנחנו נכנסים ואף חששנו מה"השקעה" ועם כל פגישה גילינו שאנו ממש מחכים לפגישה הבאה שמילאה אותנו באנרגיות מטורפות וגרמה לנו לשינוי אמתי בחשיבה ובדפוסי ההתנהגות ! הדרך שלך להעביר את המסר הייתה מיוחדת ומחלחלת עמוק לתודעה עם מילים שמהדהדות בכל פעם שעולה שיקול כלכלי . התהליך היה שווה הכל וכמובן שההשקעה החזירה את עצמה ? ממליצה עליך בחום בכל הזדמנות !
שני מ.
אל יקי הגעתי אחרי תקופה ארוכה בה הרגשתי תקועה מבחינה מקצועית. עבדתי יותר משנתיים במקום שאותו מאוד לא אהבתי ובעבודה שכבר לא נתנה לי סיפוק. פחדתי מאוד לעזוב את מקום העבודה שלי ולהתחיל משהו חדש. באימון עם יקי הבנתי איך להתגבר על הפחד, וחשוב מכך – הבנתי כי הבחירה היא שלי: היכן לעבוד ובמה. תוך כדי האימון הצלחתי לשנות את תנאי ההעסקה שלי והחלטתי להתחיל ללמוד. תקופה לאחר סיום האימון החלטתי להתפטר ולעסוק במקצוע שאותו למדתי. אני ממליצה לכל אחד שמעוניין לעשות שינוי מקצועי ללכת ליקי לאימון ולקבל מאמן כמוהו.
משפחת ש.
עברנו אצלך תהליך מדהים גם ייעוץ ואימון עסקי לבעלי שעבר להיות עצמאי. וגם ניהול כלכלת הבית. כולה לומר כאחת שהגיעה לכל הפגישות כמה כל פגישה לימדה אותי על משהו בחיים- גם הפגישות שלכאורה היו רלוונטיות רק לעסק של בעלי. למדנו איך לחיות נכון ובעזרת התוכנה only numbers לבית .מה נאחל לך לשנת 2017? שתמשיך בדרכך המקצועית ותעזור לעוד הרבה עצמאיים והרבה משפחות לחיות חיים טובים ובריאים. מעריכים מאד את עבודתך.
דרגו אותנו בגוגל
לקביעת פגישה או שיחה ראשונית ללא עלות ! לתאום צרו קשר >