לקוחות מספרים - only numbers (ניהול תקציב משפחתי)

לקוחות מספרים

המלצה

לאחר פגישה יחידה עם יקי ידעתי שיש מולי אדם שיכול לעזור לי, שיכול לפקס אותי,לשקף לי .המשכתי אתך עוד מספר פגישות ומיד התמלאתי בתובנות חשובות שקיצרו לי התלבטויות ותהיות ועזרו לי להבין באילו בחירות לבחור . יקי עשית לי סדר ועזרתי לי מאד ,מאד ממליץ לכל מי שרוצה אימון בנושא מסוים כלכלי מקצועי או בכלל.


יקי  יקר,

לכבוד שנת 2017 חייבת להוקיר תודה על שנתיים אחרונות , אשר בזכותן עשינו מהפך משפחתי בכל הקשור להבנה עמוקה ושינוי קבוע בהוצאות והכנסות הבית.מי כמוך יודע, שלפני שהתחלנו בתהליך, לא היה לנו ולו מושג קלוש על מה אנחנו כמשפחה בת 6 נפשות מוציאים את ההכנסות שלנו. בדרך נעימה, רגישה ובחן המיוחד שלך, הפכת אותנו למשפחה ״מסודרת״ שיודעת כיצד לבדוק ולתעל את הכנסותינו בדרך הנכונה לנו ביותר. והכי חשוב, השינוי המיוחל הפך לחלק מאתנו. אז תודה על דרך חדשה , ואין ספק שמרגישה תמיד נוח להתייעץ אתך, ויודעת שכל עצה שלך תמיד מועילה מאחלת שנה אזרחית מוצלחת לך ולמשפחתך.


המלצה

הגעתי למפגשי קאוצ׳ינג אצלך יקי כשהייתי בצומת דרכים במקום עבודתי כמנהל בכיר בחברת הייטק.לאחר קריירה של יזמות והישגים מקצועיים רבים הרגשתי קיפאון ואף נסיגה במעמדי. יקי, באמצעות טכניקות מגוונות, הדרכת אותי כיצד להתבונן בדברים מנקודת מבט שונה ועזרת לי מאוד להתמודד עם השינוי. במהלך הפגישות עסקנו בסוגיות שונות של ניהול אנשים, פוליטיקה ארגונית, תכנון אסטרטגי אישי ויחסים בין-מחלקתיים ברמה המקומית והגלובאלית.יקי, יש לך יכולת נדירה, להבין סיטואציות מורכבות ולאתגר בשאלות ובכיווני מחשבה מקוריים. אני שמח לומר, שכיום, אני שלם עם ההחלטות שקיבלתי בעקבות הקוצ׳ינג ואזכור את המפגשים עם יקי כחלק בלתי נפרד מההשכלתי האישית והניהולית.


שלום רב,

לפני מספר חודשים סיימתי תהליך אימון אינטנסיבי של כשנה עם המאמן יקי רותם. מוכרחה לציין כבר בפתח דבריי, שהייתי סקפטית מאוד שהתהליך יצליח בתחילתו, היות ובעבר נפגשתי לא אחת עם פסיכולוגיים ומטפלים במטרה להתגבר על קשיי יומיום שגרתיים.

סיימתי את התהליך כשבידיי סל כלים עשיר מאוד להתמודדות עם מצבים שגרתיים שהיו לי למכשולים וכן, ולהפתעתי, עם סל כלים שמאפשרים לי להתמודד עם קשיים אחרים, שאפילו לא עלו במסגרת האימון. ניסיונו העשיר של יקי, הרגישות שלו, העובדה שהוא לא ויתר לי ולא אמר לי את שאני מעוניינת לשמוע- סללו לי דרך מצוינת להתמודדות בעבודה, בלימודים ובחיי האישיים.אני ממליצה לכל אדם שמחשבתו נודדת, ומבין שבאמצעות כלים נכונים יוכל להשקיטה, לבצע תהליך אימון שכזה- עסקי או אישי, ויותר מכך, ממליצה לו לנסות להשתחל ליומנו של יקי עצמו.

יקי תודה רבה לך. בטוחה שאשוב כאשר החיים יזמנו לי התמודדויות נוספות.


ליקי היקר , 

אנו רוצים להודות לך על תהליך מדהים שעברנו אתך , בפן האישי והמקצועי ! בהתחלה לא ידענו לאן אנחנו נכנסים ואף חששנו מה"השקעה" ועם כל פגישה גילינו שאנו ממש מחכים לפגישה הבאה שמילאה אותנו באנרגיות מטורפות וגרמה לנו לשינוי אמתי בחשיבה ובדפוסי ההתנהגות ! הדרך שלך להעביר את המסר הייתה מיוחדת ומחלחלת עמוק לתודעה עם מילים שמהדהדות בכל פעם שעולה שיקול כלכלי . התהליך היה שווה הכל וכמובן שההשקעה החזירה את עצמה 🙂 

ממליצה עליך בחום בכל הזדמנות ! 


אל יקי הגעתי אחרי תקופה ארוכה בה הרגשתי תקועה מבחינה מקצועית. עבדתי יותר משנתיים במקום שאותו מאוד לא אהבתי ובעבודה שכבר לא נתנה לי סיפוק. פחדתי מאוד לעזוב את מקום העבודה שלי ולהתחיל משהו חדש. באימון עם יקי הבנתי איך להתגבר על הפחד, וחשוב מכך – הבנתי כי הבחירה היא שלי: היכן לעבוד ובמה. תוך כדי האימון הצלחתי לשנות את תנאי ההעסקה שלי והחלטתי להתחיל ללמוד. תקופה לאחר סיום האימון החלטתי להתפטר ולעסוק במקצוע שאותו למדתי. היום אני בתחילת דרכי כגרפיקאית, אני אוהבת את מה שאני עושה וחושבת על להקים עסק בעצמי. האימון עם יקי נתן לי המון, גם בפאן האישי וכמובן בפן המקצועי, והגעתי אל המטרה שאותה רציתי. יקי ברגישות ובחכמה הצליח לזהות את הדפוסים שמעכבים אותי, ושתוקעים אותי מבחינה מקצועית.

אני ממליצה לכל אחד שמעוניין לעשות שינוי מקצועי ללכת ליקי לאימון ולקבל מאמן כמוהו.


יקי היקר!
עברנו אצלך תהליך מדהים גם ייעוץ ואימון עסקי לבעלי שעבר להיות עצמאי.
וגם ניהול כלכלת הבית. כולה לומר כאחת שהגיעה לכל הפגישות כמה כל פגישה לימדה אותי על משהו בחיים- גם הפגישות שלכאורה היו רלוונטיות רק לעסק של בעלי. למדנו איך לחיות נכון ובעזרת התוכנה only numbers לבית  .מה נאחל לך לשנת 2017? שתמשיך בדרכך המקצועית ותעזור לעוד הרבה עצמאיים והרבה משפחות לחיות חיים טובים ובריאים.
מעריכים מאד את עבודתך.

עשוי לעניין אותך גם

צרו קשר

לשירות ותמיכה 0543010929

חידוש מנוי שנתי

פתיחת חשבון